Sunduğumuz bütün hizmetler ve e-ticaret yazılımlarımız seo uyumlu (arama motoru dostu) olarak tasarlanmaktadır. Google arama kriterleri ve sitelerden talep ettiği uyulması gereken kurallar doğrultusunda yazılımlarımızda ek özellikler ve modüller bulunmaktadır.

Başarıya Birlikte Ulaşalım !

E-Ticaret Ajans yazılım paketlerinde her ürün ve kategoriye özel başlık, açıklama ve meta-tag seo bilgilerini girebilirsiniz (bakınız: meta-tag seo yazımız). İçeriklerin birbirinden farklı, özgün ve kendini açıklıyor olması sizi arama motoru rekabetinde sizi daha avantajlı hale getirecektir.

Peki her içeriğe özgü girilebilen bu meta-tag ne anlama gelmektedir? Meta-tag’lar (title, description ve keyword) kodun içine gömülüdür ve sadece Google aramalarında gözükecek olan etkenlerdir. Her içeriği özgü hazırlanacak etkenler ile içerik özgünlüğünüz ve değeriniz artacaktır. E-Ticaret Ajans yazılımları bu düzenlemelere uygun tasarlanmıştır. Sistemimizdeki kolay yönetim panelinden hızlı ve basitce gerekli içerik düzenlemeleri yapılabilmektedir.

Yazılımlarımızda kullandığımız kodlama sistemleri arama motoru botları için kolay okunabilir ve az yer kaplayacak şekilde özel olarak oluşturulmuştur. Örümcekler dediğimiz Google botları için ideal yapıya sahip kodlama ile Google’da daha hızlı görünür olabilir ve daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Başarmamanız için hiçbir engel yok. Doğru planlama ve akıllı pazarlama ile başarıya hep beraber ulaşalım…